אודות החברה שלנו

חברת SeoWar נלחמים בשביל ההצלחה שלך!

אחת מהחברות המובילות בקידום אתרים אורגני, ממומן וקמפיינים לעסקים חדשים שיגרמו להם מהר להגיע למקומות הראשונים בגוגל, הינה ללא ספק חברת SeoWar אשר קיימת ועוסקת בתחום קידום האתרים, כבר מעל ל- 10 שנים.. החברה מנהל קמפיינים, על בסיס יום,יומי כאשר היא בונה יסודות לקראת יצירת קמפיין אדוורדס מוצלח. החברה עוסקת בין היתר, בניהול PPC תוך שיפור יחס ההמרה. מטרת החברה, הינה ברורה- לספק ללקוחות את שירותי קידום אתרים ושירות לקוחות ברמה המקצועית והאיכותית ביותר.

חברתנו, אינה מאמינה בפתרון אחד שמתאים לכולם, כי אם התאמה של הקמפיינים ללקוחות השונים וזאת, בהתאם לצרכים הספציפיים שלהם. בכדי שהקמפיין יצליח, אנו עובדים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו, כך שאנו בטוחים כי המטרות העסקיות ברורות ואחידות.

seo woman

קידום שלא הכרתם

ההמלצות שלנו לניהול PPC נכון וחסכוני יותר

אנו בחברת SeoWar , ממליצים על תקציב קליקים אפקטיבי בקידום ממומן. אנו מבינים את צרכי הלקוח ובאמצעות כלים שלנו אנו מתאימים את נתוני הקמפיין באופן פרטני ואישי. אנשי הצוות המקצועיים שלנו בתחום הקידום, בכדי לשפר את יחס ההמרה, אנו משפרים את איכות המדידה ומזהים אינטראקציות של גולשים עם אלמנטים באתר. אנו יודעים היכן הגולשים מקליקים, כיצד הם סורקים בעיניהם את העמודים, היכן הם מתלבטים ובאיזה שדות הם מתעכבים במילוי טופס הפניה.

woman

התאמת אסטרטגיה אישית לכל לקוח

מטרתנו העיקרית הינה לקחת את לקוחותינו לעמוד הראשון בגוגל, באמצעות ביטויים תחרותיים ולהגדיל את כמות הפניות ומאגר הלקוחות  באמצעות פעילות אינטרנטית נכונה. בגלל שכל עסק עוסק בתחום אחר, אנו מתאימים את האסטרטגיה האישית לכל לקוח. הידע שלנו מבוסס על ניסיון עשיר בעבודה, מול חברות שהן מהגדולות בשוק הישראלי. אנו אף שומרים על האתר שלכם תוך הזנת תוכן איכותי באופן שוטף ועקבי. אין זה אומר שאם תשפרו את דירוג האתר שלכם, תישארו לנצח למעלה. יש לטפח את האתר על בסיס קבוע ולתת תשומת לב מיוחדת לפרטים הקטנים. כדאי לא לשמוע להבטחות של חברות קידום אתרים שמספרות לכם, כי תהיו במקום הראשון בגוגל תוך מספר שבועות, היות ולא קיים דבר כזה.

אנו מאמינים בשקיפות ואמון מול לקוחותינו. הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון ונשמח לייעץ לכם ולהראות לכם את תיק העבודות שלנו ואתרים ידועים רבים שהגיעו נכון ובבטחה למקומות הראשונים בגוגל.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
Call Now Button