קידום ממומן בפייסבוק שפשוט עובד!

העובדה שבישראל למעלה מ-3.5 מיליון איש גולשים בפייסבוק שהיא הרשת החברתית הגדולה מכולן, גורמת חשיפה רבה יותר לבעלי עסקים שמצאו את הנישה הנכונה והזולה יותר לבצע באמצעות רשת חברתית זו, קידום ממומן בפייסבוק. חברות קידום אתרים נכנסו כבר מזמן לנישה היעילה הזאת, כך שהן יוצרות מודעות לקהל, אשר מאפייניו כבר מוגדרים להן מראש. ניתן להגביר את החשיפה לעסק באמצעות מודעות אטרקטיביות ומעניינות, להגדיר את המסגרת התקציבית ולפרסם בנוסף, באמצעות כלים שיווקיים מתקדמים, כך שהפרסום יהיה יעיל.
Rocket-company

אז למה כדאי לכם לפרסם בפייסבוק?

פייסבוק, הינה הרשת החברתית המוכרת ביותר, מה שמהוו יתרון משמעותי, מידע רב ואפשרויות מיקוד מעולות לקהלי היעד השונים. את פעולת הקידום הממומן ברשת החברתית פייסבוק, מבצעים כמובן באמצעות פוסטים שמקבלים את הכי הרבה תגובות, חשוב לדעת מה הזמן הנכון ביותר להעלאת פוסטים בפייסבוק. יש לציין, כי קידום ממומן בפייסבוק,  עשוי לתרום המון לבעלי העסקים השונים, כמו תמיכה בשירות לקוחות, תשובות לשאלות וכן, גולשים המתעניינים במוצרים או שירותים שונים, יוכלו לראות את המוצרים או השירותים באמצעות תמונות. חברת קידום אתרים שתפרסם אתכם בפייסבוק, תיצור עבורכם דף עסקי שמקודם וימשוך אליכם לקוחות על בסיס קבוע.

אחד מהיתרונות הבולטים של קידום ממומן בפייסבוק הינו, הכוונת המודעות לפרופילים מסוימים ברשת החברתית של פייסבוק, מה שמעניק גישה ללקוחות פוטנציאליים מבלי להשקיע סכומים גדולים. למשל, מוצר או שירות שעשוי להתאים לחתך גילאים בין 25-30, כך שפלטפורמת הפרסום של פייסבוק, תוכל לפרסם במדויק לקהל יעד זה

facebook

ללא פרסום מקצועי וקידום ממומן יעיל תבזבזו כספים לחינם

יש להדגיש, כי ללא קידום ממומן בפייסבוק שיתבצע ע”י חברת קיום וותיקה ומקצועית, או ללא ייעוץ וניהול קמפיין אפקטיביים,  הפרסום עלול לא להביא לתוצאות הרצויות ואפילו לגרום לבזבוז של כסף מיותר וחבל. עד לפני כמה שנים לא ייחסו חשיבות רבה לרשתות החברתיות, כי אם רק לקידום ממומן או אורגני בגוגל, ככל שרשת הפייסבוק הפכה בשימוש רב יותר, כך היום, קיימת האפשרות לפרסום ושיווק יעיל יותר ברשת החברתית הגדולה בעולם.

תנו למומחים בקידום לבצע עבורכם את העבודה

זו אמנם עובדה שקיימות חברות קידום אתרים רבות  אשר מבצעות עבור לקוחותיהן קידום ממומן בפייסבוק, אך רק חברת קידום אתרים אחת, אינה מאמינה בפתרון אחד עבור כולם. חברת SEOWar הקיימת מזה 10 שנים, מבלת ע”י צוות אנשי שיווק וותיקים המתמחים ברשתות השונות אשר מצטיין בשירותי שיווק מקוונים ומצטיינים המספקים תוצאות אמיתיות ומוכחות ללקוחות. חברת הקידום SEOWHO, מוכרת באופן קבוע כחברה מובילה באמצעות אתרי ביקורת רבים. החברה מתאימה קמפיינים שיווקיים ופרסומים בגוגל וברשת החברתית פייסבוק על פי הצרכים הספציפיים של כל לקוח. כחלק מהאסטרטגיה השיווקית של החברה היא מתמקדת בדברים הבאים:

  • תכנון יעדים והגדרת מטרות הקמפיין יחד עם הלקוח
  • יצירה וניהול של עמודי פייסבוק
  • העלאת תכנים מקוריים ומגוונים שיגבירו את חשיפת העסק
  • פרסום בפיד החדשות של פייסבוק
  • הקמת עמודי נחיתה מרשימים ואפקטיביים לפרסום הממומן בפייסבוק

פנו אלינו עוד היום לפגישת ייעוץ ואנו נוכל להראות לכם תיקי עבודות ואתרים שקידמנו שנים.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
Call Now Button